אתה לא אוהב טכנולוגיה ולעבור מנייד ישן לסמארטפון חדש זה כבר צעד גדול לקידמה עבורך. עם זאת, בדיוק בגלל חוסר הניסיון שלך מבחינה טכנולוגית, יש כמה פעולות שממש קשות לך, כמו זו המתייחסת לאפשרות להשבית את תיקון מילים אוטומטי בזמן שאתה מקליד טקסט באמצעות המקלדת הווירטואלית של הטלפון החכם שלך.

פונקציה זו, אם כי שימושית מבחינה תיאורטית, מניסיונך מהווה לעתים קרובות מכשול עבורך ולכן תרצה לדעת כיצד להיפטר ממנה. ככה בדיוק הדברים, נכון? אז אל תדאגי: אם אתה רוצה, אני יכול להסביר במהירות כיצד להסיר את ה- T9 בסמארטפונים מודרניים המצוידים במערכת ההפעלה אנדרואיד, במכשירי אייפון וטלפונים ניידים ישנים או טלפונים פונקציונליים (כלומר טלפונים, אפילו מיוצרים לאחרונה, אשר עם זאת חסרים את הפונקציות המתקדמות ביותר של סמארטפונים).

לכן, אם אתם חסרי סבלנות ללמוד עוד ואינכם יכולים לחכות להתחיל, שבו בנוחות ופשוט קחו כמה דקות של זמן פנוי. קרא בעיון את ההוראות שאני עומד לתת לך, כדי שתוכל להצליח בקלות ובמהירות בכוונה שהצעת. אני מאחל לך לקרוא טוב.

נוקיה 3310 3G, אתה יכול להשבית לחלוטין את T9 על ידי גישה לתפריט של הגדרות ובחירת פריטים כגון מילון הוא מוגבלת בכתיבה.

במקרה של ספקות או בעיות, אני ממליץ לך לעיין במדריך ההוראות של המכשיר שלך, במידת הצורך, אתה יכול גם לחפש בגוגל, על ידי הקלדת התנאים [דגם טלפון נייד] הוא מדריך למשתמש.