גילית כי החל משנת 2021 יהיה מעבר לתקן שידור חדש עבור קרקע דיגיטלית, שנקרא DVB-T2. נבהלת מהשאלה, שאלת את עצמך האם הטלוויזיה שבבעלותך, שקנית לא מזמן, מתאימה לקבלת אות זה או שמא הגיע הזמן להתכונן לרכישת טלוויזיה או מפענח תואם חדש.

ככה הדברים, נכון? אז אל דאגה, נתקלת בהדרכה המתאימה! על ידי המשך קריאת הפסקאות הבאות, למעשה אראה לך כיצד לראות אם הטלוויזיה היא DVB-T2 ואם אתה יכול, אם כן, המשך להשתמש בו כפי שעשית עד כה גם לאחר שינוי תדרים.

אם אתה מוכן אז הייתי אומר לא לבזבז יותר זמן ולפתור את השאלה אחת ולתמיד: הרגיע את עצמך, הקדש כמה דקות של זמן פנוי להקדיש לקריאת הפסקאות הבאות ואז בדוק אם הטלוויזיה שלך תואם לתקן החדש. אל תדאגי, אתה לא צריך לעשות שום דבר קשה במיוחד, אבל אתה תראה זאת בעצמך. עם זאת, אני רק צריך לאחל לך קריאה טובה ובהצלחה עם הטלוויזיה שלך!

האתר הרשמי של המשרד לפיתוח כלכלי.

הראשון שיבצע את שינוי התדר יהיה ה-אזור 2 והאזור 3, הכוללים את ואלה ד'אוסטה, פיימונטה, לומברדיה, מחוז טרנטו, מחוז בולצאנו, ונטו, פריולי ונציה ג'וליה ואמיליה רומאניה, בין 1 בספטמבר 2021 ו- 31 בדצמבר 2021.

לעקוב, בין 1 בינואר 2022 ו- 31 במרץ 2022, זה יהיה תורו שלאזור 1 הכולל את ליגוריה, טוסקנה, אומבריה, לאציו, קמפניה וסרדיניה.

לאחר מכן, בין 1 באפריל 2022 ו -20 ביוני 2022 שינוי התדר יבוצע באזור 4, ואז בסיציליה, קלבריה, פוליה, בזיליקטה, אברוצו ומארשה.

ואז, כפי שציינתי קודם, הכיבוי הסופי יתקיים, צפוי בין 21 ביוני 2022 ו 30 ביוני 2022, שתביא לחובת השימוש ב- תקן DVB-T2 עם קודק HEVC / H.265.

כוונון מחדש של ערוצים. למעשה, לא ניתן לשלול כי הטלוויזיה תואמת אלא שערוצים 100 ו -200 כבר תפוסים על ידי שדרן אחר או שהטלוויזיה אינה יכולה להתחבר לערוצים הנ"ל. אם, גם לאחר כוונון מחדש, אינך רואה את ההודעה, פירוש הדבר שהטלוויזיה למרבה הצער אינה תומכת בתקן החדש.

אתה עדיין תוהה כיצד לראות אם הטלוויזיה היא DVB-T2 מדוע אינך יכול לכוונן את הערוצים כרגע? אז אתה יכול לבדוק אם ה- מדבקת DVB-T2 HEVC פלטינה: אם הוא קיים, המשמעות היא שהטלוויזיה כנראה תואמת לתקן החדש (עם זאת, תמיד צריך לזכור שהיא חייבת לתמוך בפרופיל Main 10).

אם ניתקתם את המדבקה (אולי בגלל שהיא הונחה ממש על מסך הטלוויזיה), תוכלו לבדוק אם דגם הטלוויזיה שלכם החזיק אותה במקור באמצעות דף זה באתר הרשמי של DGTVi (העמותה האיטלקית הראשית לפיתוח קרקע דיגיטלית איטליה), ממלא את השדות מתחת לכותרת חפש מוצרים עם תג DGTVi.

לשם כך לחץ על הכרטיסייה בחר חותמת ובחר באפשרות פְּלָטִינָה מהתפריט, ואז הקש על הכרטיסיות בחר את הסוג הוא בחר את המותג ובחר, מתוך האפשרויות הקיימות, את סוג הטלוויזיה / מפענח והמותג. אם אין לך מידע זה, תוכל לבדוק את החלק האחורי של הטלוויזיה היכן שמונחת בדרך כלל תווית או במדריך ההוראות.

לאחר שסיימתם את כל השדות, לחצו על הפריט לחפש אחר וגלול למטה בדף: באופן זה תראה את רשימת דגמי הטלוויזיה המחזיקים בתג הפלטינה וכל שעליך לעשות הוא לבדוק את ההתכתבות של מספר דגם הטלוויזיה שלך עם אחד הנוכחים.

פתרונות פוטנציאליים אחרים שיש לך לצידך להבין אם הטלוויזיה היא DVB-T2 אני חיפוש בגוגל, מקליד "[דגם טלוויזיה] DVB-T2 HEVC ראשי 10" כדי למצוא את המפרט של הטלוויזיה שלך ולהתייעץ עם מדריך הוראות הטלוויזיה, כדי לראות אם הוא תואם לתקן החדש.

עשית את כל הבדיקות הדרושות והגעת למסקנה שהטלוויזיה שלך אינה תואמת? כדי לפתור את הבעיה אין צורך לקנות אחת טלוויזיה חדשה. למעשה, ניתן להשתמש במפענח התואם לתקן החדש. למידע נוסף על כך אני משאיר אותך למדריך שלי על איזה מפענח לרכישה דיגיטלית קרקעית.